اول از همه باید بگوییم که بهتره ماکروسافت آفیس رو از سایت Digiboy.ir دانلود کنید چرا که مراحل کرک کردنش ساده تر از سایت های دیگه است و دردسر خاموش کردن آنتی ویروس و باطل شدن شماره سریال رو ندارید. همچنین در فایل دانلودی از این سایت برای همه نرم افزارها proofing tools زبان فارسی هم به دیسک اضافه شده است و دیگر آفیس شما پیغام دانلود آن را نمی دهد.

پس می توانید به این لینک برید و نسخه Volume Edition (Custom Made by DiGiBoY) رو دانلود کنید. فایل دانلودی به صورت ISO است و در ویندوز ۱۰ بدون نیاز به نرم افزار دیگری باز می شود اما در ویندوز های قبل از ۱۰ نیاز است تا از نرم افزار های جانبی برای باز کردن فایل های با فرمت ISO استفاده شود.

همچنین اگر نیاز دارید که یک کارشناس این کار را برای شما انجام دهد می توانید با آی تی پشتیبان تماس بگیرید تا با عقد قرارداد پشتیبانی شبکه تمامی مشکلات مربوط به کامپیوتر ها و سرور های مجموعه شما از این طریق برطرف شود.

مراحل نصب آفیس در ویندوز ۱۰:

۱-فایل ISO دانلود شده را اجرا کنید:

نصب آفیس روی ویندوز 10 - 1

۲-در پنجره باز شده بر روی فایل Install.bat کلیک کنید.

نصب آفیس روی ویندوز 10 - 2

۳-در پنجره باز شده اگر ویندوز شما ۶۴ بیتی است عدد ۱ را فشار داده و سپس Enter را بزنید و اگر ویندوز شما ۳۲ بیتی است عدد ۴ را زده و سپس Enter را بزنید.

۴- بر روی Yes کلیک کنید

۵- اگر تصویر زیر نمایش داده شده است باید منتظر بمانید.

نصب آفیس روی ویندوز 10 - 5

۶-در تصویر زیر ماکروسافت آفیس در حال نصب شدن است و باید منتظر بمانید تا لودینگ مربوطه پر شود.

نصب آفیس روی ویندوز 10 - 6

۷- پس از پر شدن لودینگ تصویر زیر برای شما نمایش داده میشه که به معنی اتمام نصب آفیس است. بر روی Close کلیک کنید و پنجره های باز دیگر مربوط به نصب آفیس را نیز ببندید.

۸- بر روی دکمه پنجره کلیک کنید و CMD را تایپ کنید تا جستجو شود، سپس بر روی آن کلیک راست کرده و Run As Administrator را کلیک کنید.

۹- در پنجره CMD عبارت زیر را کپی و داخل آن paste کنید.

“cd “C:\Program Files\Microsoft Office\Office16

نصب آفیس روی ویندوز 10 - 9

۱۰- سپس دستور زیر را copy و paste کنید. به محض paste کردن چند خط دیگر در پنجره cmd مشابه تصویر زیر نمایش داده می شود.

cscript ospp.vbs /sethst:kms.digiboy.ir

۱۱-در این مرحله دستور زیر را copy و paste کنید. مجددا چند خط دیگر ظاهر می شود.

cscript ospp.vbs /act

نصب آفیس روی ویندوز 10 - 11

۱۲-مراحل فعال سازی و یا همان کرک کردن آفیس نیز به اتمام رسید. تمام پنجره ها را ببندید و یکی از نرم افزار های ماکروسافت آفیس را باز کنید. ما در اینجا نرم افزار Word را باز کرده ایم. یک پنجره مانند عکس زیر دفعه اول نمایش داده می شود که می توانید با کلیک بر روی Close آن را ببندید.

نصب آفیس روی ویندوز 10 - 12