درباره آی تی پشتیبان

مجموعه آی تی پشتیبان با بیش از ۱۰ سال سابقه در حوزه ی مشاوره ، راه اندازی ، پشتیبانی و نگهداری پروژه های فناوری اطلاعات کشور فعال است، آی تی پشتیبان با توجه به گسترش فعالیت و افزایش پروژه های فناوری اطلاعات و پشتیبانی شبکه خود و همچنین اهمیت بازار کار آنلاین تصمیم گرفت تا سایت خود را در فروردین ۹۹ راه اندازی کند تا بتواند با مجموعه های بیشتری افتخار همکاری داشته باشد.

از طرفی دیگر به بسیاری از کسب و کارها در دوران کرونا آسیب جدی وارد شد و بستر فناوری اطلاعات آنها به گونه ای نبود تا بتوانند پرسنل خود را به درستی و بدون مشکل دورکار کنند. یکی دیگر از اهداف راه اندازی مجموعه آی تی پشتیبان کمک به این مجموعه ها از طریق فضای آنلاین بود. چرا که امروزه با گسترش فضای آنلاین اولین جایی که افراد به دنبال کارشناس مربوطه می گردند گوگل و فضای آنلاین است.

همچنین روز به روز به تعداد افراد تجربی و بدون علمی که کار پشتیبانی شبکه انجام می دهند افزوده می شود، همین موضوع به خودی خود نارضایتی مدیران کسب و کار ها را افزایش داده است و حراس برون سپاری خدمات کامپیوتر و شبکه را تقویت کرده است. آی تی پشتیبان این موضوع را به خوبی درک کرده است و می تواند نیاز شما در زمینه فناوری اطلاعات را به درستی رفع نماید.

درباره آی تی پشتیبان

اعضای تیم آی تی پشتیبان

ما در انتخاب اعضای تیم آی تی پشتیبان وسواس زیادی به خرج دادیم و تنها با کارشناسانی همکاری می کنیم که حداقل ۵ سال سابقه کاری مرتبط در حوزه تخصص مورد نیاز ما و شما داشته باشند.

عطیه کاشفی
عطیه کاشفیمدیر روابط عمومی
شایان شاطری
شایان شاطریموسس
محمدعلی جلوه
محمدعلی جلوهمدیر فنی

درباره آی تی پشتیبان گفته اند:

مشکل من پاک شدن اطلاعات به صورت ناگهانی توسط افراد نامعلوم بود و هیچ یک از کارکنان مسئولیت این کار را قبول نمیکردن ، تعداد از پروژه های ما به همین دلیل از بین رفت و بار ها مجبور شدیم از ریکاوری استفاده کنیم که کامل جواب گو نبود . در نهایت توسط کارشناسان آی تی پشتیبان این موضوع برطرف شد ضمن اینکه میتوانم سطح دسترسی به اطلاعات برای هر کاربر تعیین کنم، عملکرد آی تی پشتیبان در پشتیبانی شبکه بسیار رضایت بخش است.

خیلی از کارمندان شرکت مدام در اینترنت وقت گذرانی میکردند بدون اینکه کار خودشون رو به درستی انجام بدهند ، با پشتیبانی شبکه کارشناسان آی تی پشتیبان توانستیم مصرف اینترنت کاربران را مدیریت و کنترل کنیم و در نهایت افزایش کارایی دو تا سه برابری کارکنان رو شاهد بودیم.

برخی از مشتریان آی تی پشتیبان