درباره آی تی پشتیبان

فعالیت فعلی

از آنجایی که بسیاری از کارفرمایان نیاز به رفع مشکلات سریع و خدمات پشتیبانی شبکه با کیفیت را در شبکه داشته اند، آی تی پشتیبان چند سالی هست به صورت اختصاصی تنها پروژه های مربوط به پشتیبانی شبکه را با عقد قرارداد یک ساله انجام می دهد.

انجام دیگر خدمات شبکه مانند مشاوره، راه اندازی، تعمیرات سخت افزار و سناریو های درخواستی و سفارشی دیگر تنها با پیش نیاز قرارداد پشتیبانی شبکه و به صورت پروژه جداگانه امکان پذیر است، به همین جهت از پذیرش پروژه های تکی و موردی بدون عقد قرارداد پشتیبانی معذور هستیم.

این موضوع همچنین به ما کمک می کند تا همکاری های بلند مدت تری را با مجموعه ها داشته باشیم و بتوانیم کیفیت خدمات مختلف شبکه را با پشتیبانی آن ها تضمین کنیم.

درباره آی تی پشتیبان

تاریخچه فعالیت

گروه آی تی پشتیبان با بیش از ۱۰ سال سابقه در حوزه ی مشاوره، راه اندازی، پشتیبانی و نگهداری پروژه های فناوری اطلاعات کشور فعال است، این گروه با توجه به گسترش فعالیت و افزایش پروژه های فناوری اطلاعات و پشتیبانی شبکه خود و همچنین اهمیت بازار کار آنلاین تصمیم گرفت تا سایت خود را در فروردین ۹۹ راه اندازی کند تا بتواند با مجموعه های بیشتری افتخار همکاری داشته باشد.

اعضای تیم آی تی پشتیبان

ما در انتخاب اعضای تیم آی تی پشتیبان وسواس زیادی به خرج دادیم و تنها با کارشناسانی همکاری می کنیم که حداقل ۵ سال سابقه کاری مرتبط در حوزه تخصص مورد نیاز ما و شما داشته باشند.

شایان شاطری
شایان شاطریموسس
محمدعلی جلوه
محمدعلی جلوهمدیر فنی
محمد احدی فر
محمد احدی فرکارشناس ارشد VOIP و Routing
عطیه کاشفی
عطیه کاشفیمدیر روابط عمومی
علیرضا زارعی
علیرضا زارعیمدیر پسیو شبکه
یاسر معینی
یاسر معینیکارشناس تعمیرات و خرید

درباره آی تی پشتیبان گفته اند:

مشکل من پاک شدن اطلاعات به صورت ناگهانی توسط افراد نامعلوم بود و هیچ یک از کارکنان مسئولیت این کار را قبول نمیکردن ، تعداد از پروژه های ما به همین دلیل از بین رفت و بار ها مجبور شدیم از ریکاوری استفاده کنیم که کامل جواب گو نبود . در نهایت توسط کارشناسان آی تی پشتیبان این موضوع برطرف شد ضمن اینکه میتوانم سطح دسترسی به اطلاعات برای هر کاربر تعیین کنم، عملکرد آی تی پشتیبان در پشتیبانی شبکه بسیار رضایت بخش است.

خیلی از کارمندان شرکت مدام در اینترنت وقت گذرانی میکردند بدون اینکه کار خودشون رو به درستی انجام بدهند ، با پشتیبانی شبکه کارشناسان آی تی پشتیبان توانستیم مصرف اینترنت کاربران را مدیریت و کنترل کنیم و در نهایت افزایش کارایی دو تا سه برابری کارکنان رو شاهد بودیم.