شرکت مخابرات چند سالی است که در حال گسترش اینترنت فیبر نوری در مناطق مختلف است. کیفیت این سرویس مانند تمامی سرویس های اینترنت دیگر وابسته به موقعیت جغرافیایی است. برای کسب اطلاعات در رابطه با این موضوع می توانید به مقاله بهترین اینترنت مراجعه کنید تا بتوانید بهترین اینترنت را نسبت به منطقه خود خریداری و دریافت کنید.

تعرفه اینترنت فیبر نوری چقدر است؟

تعرفه اینترنت فیبر نوری مخابرات بصرفه ترین تعرفه اینترنت از بین تمامی شرکت های دیگر ارائه دهنده اینترنت (ISP) است. اما این نوع از اینترنت برای مصارف زیاد بصرفه تر از مصارف کم است، در نتیجه برای مجموعه هایی که تعداد زیادی پرسنل دارند بسیار مناسب است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تعرفه به لینک قیمت اینترنت فیبر نوری مراجعه کنید.

نمونه تجربی سرعت اینترنت فیبر نوری

در تعرفه های سرعت اینترنت نیز گفته شده است که نهایت آن تا ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه است. طبق تجربه آی تی پشتیبان سرعت دریافتی نسبت به سرعت اعلامی در تعرفه های اینترنت فیبر نوری نسبتا برابری می کند اما این برابری در سرعت ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه کمتر است. به طور مثال در منطقه سید خندان تهران که نزدیک شرکت ارتباطات زیر ساخت است، مشاهده کردیم که با تعرفه سرعتی ۳۰۰ مگابیت ما سرعتی حدود ۲۵۰ مگابیت دریافت کردیم که برای ما کافی بوده است.

سرعت اینترنت فیبر نوری منطقه میرزای شیرازی

این در حالی است که سرعت دریافتی ما در تعرفه سرعتی ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه حدود ۹۵ مگابیت بر ثانیه در منطقه میرزای شیرازی بوده است که باز برای ما عالی بوده است. این سرعت هم مربوط به سرعت دریافتی و هم سرعت ارسالی می باشد.

شرکت های اینترنت فیبر نوری

اگر میخواهید بدانید که چه شرکت های دیگری اینترنت فیبر نوری ارائه می دهند می توانید به مقاله شرکت های اینترنت فیبر نوری مراجعه کنید تا اطلاعات بروز را در این زمینه دریافت کنید. همچنین می توانید با مراجعه به لینک اینترنت فیبر نوری مخابرات چیست درباره این نوع از اینترنت اطلاعات بیشتری بدست بیاورید و انتخاب مطمئن تری از انتخاب این نوع از اینترنت داشته باشید.

سرعت های اینترنت فیبر نوری

اینترنت فیبر نوری مخابرات از سرعت ۲۰ مگابیت بر ثانیه تا سرعت ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه توسط شرکت مخابرات قابل ارائه می باشد که با مراجعه به سایت می توانید از بین پلن های مختلف و در صورت ساپورت منطقه نسبت به خریداری آن با حجم دلخواه اقدام کنید. همچنین می توانید برای اینکه با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم نکنید از یک شرکت پشتیبانی شبکه مشاوره دریافت کنید و سپس اقدام به خرید این سرویس نمایید.