در زیر با انواع خدمات کامپیوتر آشنا شوید

خدمات کامپیوتر چیست؟

به مجموعه کارهایی که به منظور رفع ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری کامپیوتر ها انجام می شود خدمات کامپیوتر می گویند. اما شاید با خودتان فکر کنید امروزه دیگر همه به خوبی کامپیوتر را بلد هستند و می توانند مشکلات خودشان را حل کنند و دیگر نیاز به شخص دیگری برای انجام خدمات کامپیوتر نیست، اما موضوع به همین سادگی ها هم نیست!

ما در ادامه این موضوع با ذکر مثال هایی کوتاه توضیح می دهیم تا تفاوت یک متخصص خدمات کامپیوتر را با یک فروشنده و یا کاربر کامپیوتر متوجه شوید. همچنین می گوییم که متخصصین خدمات کامپیوتر هم با یکدیگر متفاوت اند و هر کدام متخصص شاخه ای از کامپیوتر هستند. بعلاوه اینکه مشکلاتی را باز می کنیم که خودشان را در ابتدا به کاربر عادی نشان نمی دهند و ممکن است کاربر زمانی متوجه آن شود که دیگر کار از کار گذشته باشد!

خدمات کامپیوتر

خدمات کامپیوتر را همه بلدند!

خیلی از افراد بدلیل استفاده زیاد از کامپیوتر تصور می کنند که خودشان می توانند تمامی مشکلات کامپیوتری را برطرف کنند و دیگر نیاز به کسی که خدمات کامپیوتر انجام دهد ندارند، اما این موضوع چقدر درست است؟ واقعیت این است که تعدادی از آدم ها زمان زیادی را صرف سر و کله زدن با مشکلات کامپیوتری می کنند و در نهایت آن را حل می کنند و یا فکر می کنند که مشکلی را حل کرده اند! درست مانند کسانی که بدون تجویز پزشک دارو مصرف می کنند و از عوارض آن چیزی نمی دانند. سوال اینجاست چرا فکر می کنند؟ چون که بسیاری از مشکلات از نگاه کاربران دیده نمی شوند و یا اگر دیده شوند ممکن است به آن اهمیتی ندهند (درست مانند کمر درد که با بی توجهی به دیسک کمر تبدیل می شود و یا مثل پوسیدگی دندان که با بی توجهی در خوشبینانه ترین حالت به عصب کشی منجر می شود.)

اما زمانی متوجه فاجعه می شوند که کار ضروری با آن داشته باشند و از شانس بدشان مشکلات در آن زمان خودشان را نشان می دهند (قانون مورفی) و آن زمان است که نیاز به خدمات کامپیوتر پیدا می کنند! همین موضوع هزینه های زیادی را روی دوششان می گذارد که فقط مالی نیستند و گاهی اوقات منجر به از دست رفتن اطلاعات نیز می شوند. تازه اینجاست که افراد به فکر چاره می افتند و مجبور می شوند قید یک سری مسائل را بزنند و با استرس و صرف هزینه مجبورند هر کاری بکنند تا همه چیز به حالت عادی بازگردد و کامپیوترشان را به نزدیک ترین مرکز خدمات کامپیوتر و یا مغازه می برند تا هر چه زودتر مشکل رفع شود

کارشناسان خدمات کامپیوتر

ولی موضوع اینجاست که بسیاری از مغازه داران علم و تجربه ی محدودی دارند چرا که کار اصلی شان فروش هست تا تعمیرات، و سود بیشتری از فروش کسب می کنند و دیگر به فکر درآمد زایی از طریق خدمات کامپیوتر نیستند ، با وجود این خیلی وقت ها همان فروشنده ها مبلغ زیادی را در قبال خدمات کامپیوتر می گیرند و مشکل را پس از چند روز معطلی رفع می کنند (در ظاهر) . حال اگر این موضوع مربوط به یک مجموعه باشد تمامی این مشکلات چند برابر می شوند، بعلاوه این که یک مغازه خدمات کامپیوتر زمانی را که برای یک سسیستم اختصاص میدهد نسبت به زمانی که برای ۲۰ تا سیستم اختصاص میدهد متفاوت است. در نتیجه میرسیم به جمله ی پیش گیری بهتر از درمان است. اما چطور باید پیشگیری کرد؟

بازدید دوره ای کامپیوتر ها

چکاب دوره ای کامپیوترها

کامپیوتر ها هم مثل دندان ها، چشم ها و در کل مثل انسان ها نیاز به چکاب دوره ای دارند و یک متخصص خدمات کامپیوتر می بایست به طور دوره ای آنها را مورد بازبینی قرار دهد تا مشکلات به وجود آمده را حل کند و مهم تر از آن جلوی وقوع بسیاری از مشکلات را پیش از موعد بگیرد. (مثل دندان پوسیده ای که اگر زود تشخیص داده شود با پر کردن و با هزینه ای به مراتب پایین تر مشکلش حل می شود.) در حقیقت کامپیوترها هم نیاز به چکاب دوره ای توسط متخصص دارند، متخصص خدمات کامپیوتر که توانایی پشتیبانی و نگهداری از آن ها را داشته باشد. هر چقدر این متخصص علم و تجربه ی بیشتری داشته باشد خیالتان از بابت رفع عیوب کامپیوتری و حتی پشتیبانی شبکه راحت تر است. در این باره می توانید از مشاوره رایگان آی تی پشتیبان استفاده کنید و در صورت نیاز رفع عیوب و خدمات کامپیوتر را به آی تی پشتیبان بسپارید. حتی می توانید با ما قرارداد پشتیبانی شبکه و خدمات کامپیوتر ببندید تا علاوه بر اینکه از شر مشکلات کامپیوتری رهایی پیدا می کنید، با بازدید دوره ای کارشناسان ما بسیاری از مشکلات پیش از وقوع تشخیص داده می شوند و خیالتان از این بابت نیز راحت می شود. یکی از سرویس های ما در قرارداد پشتیبانی شبکه و خدمات کامپیوتر، تهیه بکاپ آفلاین از یک تا چهار روز در ماه می باشد و به صورت جداگانه نگهداری می شوند تا در صورت وقوع حوادثی چون آتش سوزی و یا سرقت، تمامی اطلاعات قابلیت استفاده و بازگردانی داشته باشند. رفع عیوب کامپیوتری به صورت از راه دور (حداکثر ظرف مدت یک ساعت) نیز از مزایای قرارداد پشتیبانی نسبت به خدمات کامپیوتر تکی است.

مشکلات خدمات کامپیوتر

آی تی پشتیبان در کنار شماست تا تمامی خدمات کامپیوتر از جمله مشکلات کامپیوتری را حل کند و پشتیبانی شبکه ی شما را انجام دهد، همچنین راه کار هایی برای بهینه سازی فعالیت های شما ارائه می دهیم تا بدون نگرانی از بابت مشکلات کامپیوتری، سرعت کار شما چند برابر افزایش یابد و انرژی کمتری برای انجام آن ها صرف شود، در زیر مثالی را برای تفهیم بیشتر این موضوع در بحث انتقال اطلاعات آورده ایم:

مشکلات کامپیوتری

خیلی از افراد به یک سری فعالیت ها و یا مشکلات کامپیوتری عادت می کنند و دیگر به چشم مشکل به آن ها نگاه نمی کنند و از ارائه دهنده خدمات کامپیوتر درخواست رسیدگی نمی کنند، بدون آنکه بدانند بازدهی آنها کاهش می یابد، زیرا تصور می کنند موضوع عادی و روتینی است. به عنوان مثل هنوز در بسیاری از مجموعه ها برای انتقال اطلاعات بین کامپیوترها از فلش استفاده می کنند! چرا که فکر می کنند این یک روال عادی است و راه ساده تری برای رفع آن وجود ندارد. در صورتی که پشتیبان شبکه مجموعه می تواند با ارائه خدمات کامپیوتر راه کارهایی ارائه کند! به عنوان نمونه می توان با راه اندازی پوشه های اشتراکی این موضوع را مدیریت و حل کرد. چرا که هم سرعت انتقال اطلاعات زیاد می شود و هم احتمال آلودگی کامپوتر ها به ویروس ها و بدافزار ها کمتر می شود . بیایید دقیق تر به این موضوع نگاه کنیم:

انتقال فایل

برای مثال کامپیوتر شماره ۱ میخواهد فایلی را به کامپیوتر شماره ۲ انتقال دهد:

 • مشکل اول: باید برای این کار یک دستگاه ذخیره سازی مثل فلش یا هارد دیسک اکسترنال داشته باشیم.
 • مشکل دوم: باید دستگاه ذخیره ساز فضای کافی داشته باشد و اگر فضا کافی نداشته باشد باید ابتدا یک بخشی از اطلاعات از روی آن حذف و یا منتقل شود تا فضای مورد نیاز آزاد شود.
 • مشکل سوم: ممکن است دستگاه ذخیره ساز ما حاوی ویروس یا بد افزار باشد که با اتصال آن به هر دو کامپیوتر آن ها را آلوده می کند.
 • مشکل چهارم: ممکن است دستگاه ذخیره ساز بدلیل مشکلات دیگر مانند پورت USB یا بسته بودن آن به کامپیوتر متصل نشود.
 • مشکل پنجم: سرعت انتقال اطلاعات در رابط های USB ورژن ۲ بسیار پایین است.
 • در کنار تمامی این مشکلات وقتی نیاز باشد تعداد نفرات زیادی بر روی یک فایل کار کنند، سرعت انتقال اطلاعات اهمت ویژه ای پیدا می کند، بخصوص آن که حجم فایل ها زیاد باشند!

اما راه کار چیست؟ یکی از بهترین راه کارها در خدمات کامپیوتر می تواند استفاده از پوشه های اشتراکی باشد که در زیر توضیح داده شده است:

پوشه اشتراکی در خدمات کامپیوتر

استفاده از پوشه های اشتراکی (Shared Folders) تنها یکی از خدمات کامپیوتر است که تمامی معایب بالا را تحت پوشش قرار می دهد، بعلاوه اینکه مزایایی دارد مثل امکان کار کردن چند نفر بر روی اطلاعات. امکان دیگری که میتوان برای پوشه های اشتراکی داشته باشیم تنظیم دسترسی هر کاربر است!

پوشه اشتراکی

این موضوع در کاهش خطاهای انسانی بسیار موثر بوده، چرا که ارائه دهنده خدمات کامپیوتر می تواند تنها به تعدادی از کاربران مجوز ویرایش دهد و یا امکان پاک کردن اطلاعات برای فایل مورد نظر را از کاربران سلب کند تا تنها بتوانند فقط فایل را ویرایش کنند (و یا فقط بتوانند آن را بخوانند) این ها تنها بخش هایی از مجوز های دسترسی بر روی پوشه ها و فایل ها و در نهایت خدمات کامپیوتر است که می توان از آن در مجموعه ها استفاده کرد.

اشتباهات رایج در خدمات کامپیوتر

اشتباهات رایج خدمات کامپیوتری

متاسفانه همچنان بسیاری از کارشناسان حوزه خدمات کامپیوتر برای رفع مشکلات کامپیوتری خود ابتدا از سخت افزار شروع می کنند و هزینه های اضافی تعمیر و حتی تعویض قطعات را به مشتری تحمیل می کنند و شاید در انتها مشکلات را از نظر نرم افزاری بررسی کنند، در صورتی که شیوه درست کاملا برعکس است ، خیلی اوقات ایرادات نرم افزاری به وجود می آیند که خود را به شکل ایرادات سخت افزاری نشان می دهند ، Blue Screen یا همان صفحه ی مرگ ویندوز از این دسته است که در بسیاری از مواقع نصب درایور های غیر استاندارد باعث بروز آن می شود. این در حالی است که حدود ۹۵ درصد مشکلات کامپیوتری به صورت نرم افزاری حل می شوند. مثال دیگری که می توان در مورد اشتباهات رایج خدمات کامپیوتر در اینجا به آن اشاره کرد کند شدن کامپیوتر ها است که خیلی از افراد دلیل آن را قدیمی شدن سیستم ها عنوان می کنند و باز هم هزینه اضافی تعویض و ارتقا را به مشتری تحمیل می کنند ، در صورتی که یکی از دلایل این موضوع نبود آنتی ویروس پس از نصب ویندوز و درگیری سخت افزار به واسطه ی بدافزارها است ، درگیری پردازنده و رم به واسطه سرویس svchost در ویندوز که یکی از سرویس های اصلی می باشد و بدافزار آن را آلوده کرده است یکی از این موارد شایع می باشد.

خدمات کامپیوتر نرم افزاری

 • رفع عیوب نرم افزاری شامل کندی ، لایسنس ، از کار افتادگی و …
 • مشاوره در انتخاب نرم افزارهای مالی و اداری
 • نصب سیستم عامل و نرم افزارهای عمومی تخصصی
 • بهینه سازی و ارتقای نرم افزارها و سیستم عامل ها
 • نصب و راه اندازی انواع آنتی ویروس (تحت شبکه ، اداری ، خانگی)
 • راه اندازی نرم افزار کنترل پهنای باند مصرفی اینترنت
 • ارائه خدمات نرم افزار مدیریت شبکه و سرور
 • راه اندازی نرم افزاری مانیتورینگ شبکه (سرور و کلاینت ها)
 • عقد قرارداد نگهداری و پشتیبانی نرم افزاری کامپیوتر و شبکه

خدمات کامپیوتری نرم افزاری

خدمات کامپیوتری سخت افزاری

خدمات کامپیوتر سخت افزاری

 • فروش، عیب یابی، تعمیر، تعویض، ارتقا، پشتیبانی و اسمبل انواع کامپیوتر های رومیزی و قابل حمل
 • فروش، عیب یابی، تعمیر، تعویض، ارتقا و پشتیبانی تمامی قطعات سخت افزاری شامل مادربورد، پردازنده، هارد، رم، کارت گرافیک، پاور و مانیتور و …)
 • فروش، عیب یابی، تعمیر، تعویض، ارتقا و پشتیبانی از انواع سرورها شامل HP ، Dell و برند های دیگر
 • نگهداری، پشتیبانی و انجام سرویس دوره ای سخت افزاری انواع کامپیوتر ها و سرور ها
 • نصب و راه اندازی سیستم های امنیتی مداربسته شامل دوربین ، دزدگیر و اعلام حریق
 • مشاوره در انتخاب تجهیزات سخت‌افزاری متناسب با نیاز کاربر شامل انواع کامپیوترها ، سرورها و تجهیزات شبکه رومیزی ، لپ تاپ ، سرور ،روتر، سوئیچ و دیگر قطعات
 • عقد قرارداد نگه داری و پشتیبانی سخت افزار با شرکت ها و سازمان ها

خدمات کامپیوتر تجهیزات جانبی

 • فروش، تعمیر و تعویض انواع ماشین های اداری (پرینتر، فکس، اسکنر و دستگاه های چند کاره)
 • تعمیر و تعویض کلیه قطعات ماشین های اداری
 • تعمیر، تعویض و شارژ انواع کاتریج و تونر به صورت تضمینی در محل

خدمات کامپیوتری دستگاه های جانبی شامل پرینتر ها

مونتاژ و اسمبل کردن در خدمات کامپیوتر

مونتاژ و اسمبل کردن کامپیوتر از دیگر خدمات کامپیوتر آی تی پشتیبان است که خیلی اوقات به آن بی توجهی می شود و اکثرا به فروشنده واگذار می شود و گمان می شود که فروشنده کارشناس است! در صورتی که بسیاری از فروشندگان تنها به فکر فروش هستند و نتیجه گرا ! و تنها میخواهند که قطعات در کنار یکدیگر کار کنند، اما چگونه کار کردن قطعات کنار یکدیگر و هماهنگی آنها با یکدیگر موضوعی است که کمتر کسی بجز ارائه دهنده خدمات کامپیوتر متوجه آن می شود که نتیجه ای جز هزینه ی زیاد در مقابل کارایی کم ندارد!

اسمبل کامپیوتر

از طرفی دیگر ناهماهنگی قطعات در کنار یکدیگر باعث به وجود آمدن گلوگاه در کامپیوتر ها می شود، به نوعی دیگر بخواهیم بگوییم ضعیف ترین قطعه در کامپیوتر باعث کاهش کارایی کل آن می شود و همه برای یکی فدا می شوند. ارائه دهنده خدمات کامپیوتر وظیفه دارد قطعات را به گونه ای انتخاب کند تا حداکثر همخوانی را با یکدیگر داشته باشند

فرض کنید شما کامپیوتری خریده اید با بهترین پردازنده دنیا ولی با رم بسیار پایین، در نتیجه رم اجازه کار کردن پردازنده در بهترین حالت را نمی دهد. این اشتباهی است که بسیاری از افرادی که خدمات کامپیوتر را تنها به صورت تجربی یاد گرفته اند، مرتکب می شوند و از آن بی اطلاع هستند

اسمبل کامپیوتر

مثالی دیگر در این باره درگاه Sata می باشد که ورژن های مختلفی دارد، برای نمونه مادربورد ما از sata3 پشتیبانی میکند اما ما ذخیره سازی قدیمی برای آن خریداری می کنیم که sata2 است در این حالت مجموع مادربورد و دستگاه ذخیره ساز ما به صورت sata2 کار می کند و از sata3 استفاده نمی شود و در نتیجه مادربورد که سرعت بالاتری دارد مجبور است با سرعت پایین تر کار کند.

اسمبل کردن کامپیوتر یکی دیگر از خدمات کامپیوتر است که باید با دقت بالا انجام شود. جای گذاری صحیح قطعات در جایگاه نا مناسب منجر به آسیب به برد های الکترونیکی و قطعات می شود، همین موضوع به ظاهر ساده متاسفانه توسط بسیاری از افراد به ظاهر متخصص هزینه هایی را بر دوش مجموعه می گذارند و باعث ایجاد خرابی هایی می شوند که شاید دیگر قابل تعمیر نباشند!

مثالی دیگر درمورد اسمبل در خدمات کامپیوتر، هماهنگی بین رم و مادربورد است. برای مثال ما مادربوردی داریم که حداکثر فرکانس ۲۴۰۰ مگاهرتز را برای رم ها ساپورت می کند اما برای آن رم هایی خریداری می کنیم که حداکثر فرکانس آن ها به ۳۰۰۰ مگاهرتز می رسد، در نهایت مجموع مادربورد رم ها می تواند با حداکثر فرکانس ۲۴۰۰ مگاهرتز کار کنند و عملا ما هزینه ی اضافی کرده ایم برای خرید رم ۳۰۰۰ مگاهرتز! در صورتی که می توانستیم از ارائه دهنده خدمات کامپیوتر مطمئن در این باره مشاوره و راهنمایی بگیریم تا حداقل هزینه ی کمتری پرداخت کنیم. این موضوع به طور عکس هم اتفاق می افتد ، یعنی مادربوردی می خریم با قیمتی بسیار بالا که یکی از مزایای آن ساپورت فرکانس ۳۰۰۰ مگاهرتز برای رم ها است اما بر روی آن از رم هایی استفاده می کنیم که فرکانس ۲۴۰۰ مگاهرتز و یا حتی فرکانسی کمتر دارند، در هر دو صورت ما هزینه ی اضافی کرده ایم، آن هم برای موضوعی که شاید هیچ وقت از آن استفاده نکنیم. ممکن است با خودتان بگوییم این موضوع قابلیت ارتقا را برای ما فراهم می کند اما آیا واقعا چند سال آینده ما تصمیم می گیریم همین سیستم را استفاده کنیم؟ و یا تصمیم به خرید لپ تاپ می گیریم؟! ارتقاع زمانی معنا پیدا می کند که برنامه ریزی بلند مدت داشته باشیم و یا این موضوع را برای مسائلی چون حجم رم در نظر می گیریم! قائدا کسی برای فرکانس به تنهایی سیستم خود را ارتقا نمی دهد.

خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل تنها از دیگر خدمات کامپیوتر در آی تی پشتیبان است که در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود، همچنین این موضوع در قرارداد پشتیبانی شبکه و خدمات کامپیوتر نیز وجود دارد، با این مزیت که خیلی از ایرادات سخت افزاری قبل از اینکه به مرحله ای برسند که نیاز به تعمیر و صرف هزینه زیاد داشته باشند عیب یابی شده و با صرف هزینه ای به مراتب کمتر برطرف می شوند که بررسی هارد دیسک از لحاظ سلامت کارکرد و همچنین سرویس سیستم ها به ویژه لپ تاپ از نظر تمیز بودن از مهم ترین آنها به حساب می آیند.

خدمات کامپیوتر در محل

متاسفانه امروزه هر شخصی که تصمیم به بازگشایی مغازه برای فروش قطعات می گیرد، شروع به کار تعمیرات سخت افزار هم می کند در صورتی این کار بسیار تخصصی بوده و نیاز به سال ها علم و تجربه دارد. ما در آی تی پشتیبان افتخار همکاری با دو متخصص سخت افزار بنام و با تجربه را داریم که بیش از ۱۵ سال در این زمینه مشغول به فعالیت هستند و امتحان خودشان را برای ما پس داده اند و توانسته ایم با خیالی آسوده روی آنها در مورد خدمات کامپیوتر سخت افزاری حساب کنیم .مراحل رفع ایراد سخت افزاری به این گونه است که در ابتدا مشکلات اولیه و عمومی توسط کارشناسان خدمات کامپیوتر در محل برطرف می شوند، در غیر اینصورت مشکلات پیشرفته تر توسط پشتیبان شبکه بررسی شده و سپس برای تعمیرات تخصصی به مجموعه ارسال شده تا مشکل رفع شود.

فروش قطعات سخت افزاری در خدمات کامپیوتر

فروش قطعات سخت افزاری از دیگر خدمات کامپیوتر آی تی پشتیبان است که وابسته به فعالیت اصلی ما می باشد،قطعات به صورت تخصصی توسط ارائه دهنده خدمات کامپیوتر انتخاب شده تا حداکثر کارایی را در مقابل هزینه مناسب و مهم تر از آن هماهنگی با سایر قطعات را داشته باشد. قطعات فروخته شده توسط آی تی پشتیبان همگی دارای ضمانت بوده و در صورت وجود ایراد در آنها میتوان از گارانتی استفاده کرد و یا حتی در صورت لزوم آنها را مرجوع کرد.

متاسفانه امروزه بسیاری از فروشندگان سخت افزار صرفا فروشنده هستند و می خواهند فقط بفروشند، بدون هیچ پشتوانه علمی و فنی و تنها با تکیه بر اعداد تبلیغاتی سازندگان! از طرفی همچنان مشتریانی هستند که فقط از روی اعداد و ارقام و توجه به ظاهر دستگاه اقدام به خرید می کنند. چرا ؟ چون حوصله بررسی ندارند و تصور میکنند به اندازه ای که پول میدهند آش میخورند، دریغ از این که خرید کامپیوتر یک کار تخصصی است که باید توسط ارائه دهنده خدمات کامپیوتر انجام شود.

در ابتد افراد تصور می کنند خرید کامپیوتر موضوع ساده ای است و زمانی که به بازار مراجعه می کنند با سیل عظیمی از اصطلاحات رو به رو می شوند و در نهایت به ناچار با تکیه بر اطلاعات فروشنده و مبلغی که بیش از بودجه در نظر گرفته شده است، یک کامپیوتر خریداری می کنند که ممکن است نیاز آنها را برای مدت کوتاه جواب دهد!

فروش قطعات سخت افزاری

انتخاب سخت افزار مناسب

انتخاب قطعات در خدمات کامپیوتر

مثالی در این رابطه کارت گرافیک های سری Quadro هستند که به صورت تخصصی برای کارهای گرافیکی طراحی شده اند و نمی توانند از پس اجرای بازی ها بر بیایند، در نتیجه می توان با صرف هزینه کمتر کارایی بهتری را شاهد بود، در صورتی که خیلی از فروشندگان و حتی به ظاهر متخصصان فقط کارت گرافیک های GTX را به کاربر پیشنهاد می کنند چون اطلاعات کافی در این باره ندارند. اما ارائه دهنده خدمات کامپیوتر با توجه به نیاز کاربر، قطعات انتخاب می کند.

مثالی دیگر که به شدت امروزه مورد بی توجهی قرار می گیرد مربوط به پردازنده های Intel هست که پسوند K در آخر آنها وجود دارد و گران ترین پردازنده ی اینتل محسوب می شود که نسبت به سری بدون K یک تا دو میلیون تومان گران تر هستند اما آیا گران بودن دلیل بر بهتر بودن آنهاست ؟ پردازنده های سری K با سری بدون K در ساختار هیچ تفاوتی ندارد اما سری K آنلاک هستند و کاربر می تواند تحت شرایط تهویه مناسب فرکانس آن را افزایش دهد که ریسک بالایی دارد و می تواند منجر به سوختن پردازنده شود که در عمل هیچ کاربر عادی ریسک استفاده از چنین قابلیتی را نمی پذیرد. در این مورد هم ارائه دهنده خدمات کامپیوتر مدل بدون K را الویت قرار می دهد.

شرکت خدمات کامپیوتر

ما به عنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات کامپیوتر برای کسب و کارهای کوچک و همچنین شرکت راه اندازی کننده و پشتیبانی شبکه برای کسب و کارهای متوسط و بزرگ در کنار شما هستیم تا بتوانید بدون نگرانی از خرابی سیستم های کامپیوتری بر روی کسب و کار خود تمرکز کنید و همچنین با ارائه راه کارهای سازمانی در کسب و کار خود رشد کنید ، ما در این راه تا انتها همراه شما هستیم ، کسب و کار شما ، کسب و کار ماست ، هدف ما پیشرفت کار شماست. شما می توانید برای استفاده از آمزوش های ما پیج اینستاگرام آی تی پشتیبان را دنبال کنید

خدمات کامپیوتری سخت افزاری