در پایین می توانید با انواع سرویس ها و خدمات شبکه آشنا شوید

با ما تماس بگیرید

خدمات شبکه برای کارفرما

در بحث شبکه های کامپیوتری، خدمات شبکه بسیاری وجود دارند که با توجه به نیاز کارفرما راه اندازی و پیاده سازی می شوند. آی تی پشتیبان در ابتدا از مجموعه ی کارفرما بازدید رایگان انجام می دهد و به طور خلاصه طی گزارشی کتبی وضعیت تمامی سرویس ها و خدمات شبکه، نقاط ضعف و قوت و همچنین نیازها و کمبود ها را ارائه می دهد.

همچنین وضعیت سخت افزار های موجود از جمله کامپیوتر ها، سرور ها، پرینتر ها، بستر کابل کشی و وایرلس و همچنین وضعیت نرم افزاری موجود شامل اتوماسیون اداری، امنیت شبکه، وضعیت بکاپ ها و بسیاری از موارد این چنینی را به استحضار کارفرما می رساند.

کارفرما محترم در صورت نیاز می توانند درخواست مشاوره پشتیبانی شبکه رایگان مبنی بر تحلیل و توضیح گزارش ارائه شده را داشته باشند. همچنین کارشناسان آی تی پشتیبان در این جلسه راه کارهایی برای رفع نقص های موجود و خدمات شبکه مورد نیاز ارائه می دهند و در نهایت دو طرح حداقلی و پیشنهادی راه اندازی و پیشتیبانی شبکه به کارفرما ارائه می شود و ایشان می توانند بنابر بودجه، اهمیت و صلاح دید خود یکی از دو طرح خدمات شبکه و پشتیبانی را انتخاب نمایند. همچنین این امکان نیز وجود دارد که یک طرح ترکیبی از هر دو طرح ارائه شده توسط آی تی پشتیبان راه اندازی و پیاده سازی شود.

انواع سرویس ها و خدمات شبکه

انواع سرویس ها و خدمات شبکه

آی تی پشتیبان سعی کرده است در این قسمت از سایت به معرفی و توضیح هر کدام از سرویس ها و خدمات شبکه پرداخته و موارد کاربرد هر کدام را شرح دهد تا مدیران کسب و کار ها بتوانند از وجود امکانات و خدمات شبکه ای که می توانند در مجموعه خود از آن ها بهره مند شوند، مطلع باشند و با مطالعه ی آنها آشنایی ساده و دید کلی نسبت به پشتیبانی شبکه و خدمات شبکه پیدا کنند.